سوالات متداول مهره مار

طبق تجربه چندین ساله ما، نژاد های هندی و آفریقایی از بهترین گزینه ها برای انتخاب می باشند. تجربه استفاده از مهره مار نشان می دهد که افرادی که از نژآد های مهره مار هندی و آفریقایی استفاده کرده اند رضایت بیشتری نسبت به افرادی داشتند که از سایر مهره مار ها استفاده کرده اند.

از بهترین نژاد های مهره مار هندی که اصالت آنها توسط فروشگاه شامگاه تایید می شود میتوان به مهره مار دابویا سبز جنگلی و مهره مار زنگی خاکی و از بهترین نژآد آفریقایی می توان به مهره مار مامبای سیاه اشاره کرد.

(( در حالت کلی پیشنهاد ما برای نتیجه گیری بهتر استفاده از مهره مار زنگی خاکی و مهره مار مامبای آتشی آفریقایی می باشد. در نظر داشته باشید که مهره مار مامبای آتشی آفریقایی قدرت مغناطیسی قوی تری نسبت خبه سایر گونه های دیگر دارد.

اصالت و جفت بودن این نژاد از مهره مارها کاملا تایید شده بوده و با تضمین اصل بودن برای مشتریان عزیز ارسال می شود.

چرا شامگاه انتخاب مناسبی برای خرید مهره مار می باشد؟

فروشگاه شامگاه تنها سایت معتبر و جامع در سطح اینترنت است که تمرکز اصلی آن بررسی و فروش انوع نژاد مهره مار هندی می باشد. فروشگاه شامگاه به یاری مشتریان خود توانسته تا بستری مناسب و مرجع کامل جهت شناخت و بررسی انواع مهره مار فراهم آورد تا کاربران عزیز با توجه به مطالب کامل و جامع بتوانند بررسی لازم را انجام داده سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر نمایند.

در این مدت سعی کردیم با توجه به دریافت نظرات و پیشنهادات از سوی کاربران عزیز مطالبی جامع و کامل انتشار دهیم تا دیگر افراد بتوانند از آنها استفاده لازم را ببرند.

بهترین روش برای شناخت مهره مار اصل چیست؟

فقط در یک جمله می توانیم بگوییم که بهترین روش برای شناخت مهره مار اصل استفاده از آن می باشد. با استفاده مداوم از مهره مار بین یک هفته تا نود روز متوجه تاثیرات فوق العاده آن خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم مطلب تنها روش تشخیص مهره مار اصل را مطالعه نماید.

محصولات چگونه ارسال می شود؟

بعد از ثبت سفارش مراحل بنام زدن و اعمال مهره مار بصورت کامل انجام شده و پس از خاتمه برای شما مشتریان عزیز ارسال می شود. فروشگاه شامگاه به تمامی نقاط ایران محصولات خود را بصورت رایگان و با سیستم گسترده پرداخت درمحل ارسال می کند ، پس با خیال آسوده می توانید محصول خود را سفارش داده و پس از دریافت بسته هزینه آن را درب منزل یا محل کار خود پرداخت نمایید.

چه تضمینی برای اصل بودن مهره مار وجود دارد؟

فروشگاه شامگاه با تجربه چندین ساله در زمینه فروش مهره مار سعی داشته تا محصولات خود را از بهترین نژاد های مهره مار در جهان که مربوط به مهره مار های هندی می باشد تهیه کرده و برای فروش در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

چون تمامی مراحل کار از خرید محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه و انجام مراحل کارشناسی و بنام زدن و ارسال توسط خود فروشگاه انجام می شود. از این رو براحتی می توانیم برای محصولات خود ضمانت نامه کتبی ارسال نماییم.

اگر مهره مار شما از نژاد های هندی و آفریقایی باشد و مراحل انجام دعا بدرستی اعمال شود، مطمئنا میتوانید از آن نتیجه گرفته و با اطمینان خاطر بیشتر استفاده کنید.

مهره مار اصل تضمینی

مهره مار اصل تضمینی توسط فروشگاه شامگاه با گارانتی معتبر و پشتیبانی ۵ ساله از بهترین نژاد های مهره مار موجود در بازار ارسال می کند. تمامی محصولات قبل از ارسال توسط کارشاناسان فروشگاه مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از تایید نهایی آماده ارسال می شود.

بهترین نژاد های مهره مار اصل تضمینی شامل مهره های هندی و آفریقایی است که قدرت نژاد های مهره مار آفریقایی بیشتر و قوی تر از هندی می باشد. از بهترین نژاد های هندی می توان به مهره مار زنگی خاکی و از نژاد های آفریقایی به مامبای آتشی اشاره کرد.

تمامی مراحل انجلم دعا و بنامزدن مهره مار توسط فروشگاه انجام می شود تا محصولی با کیفیت و رضایت بخش به مشتری ارسال گردد. کیفیت محصولات موجود در سایت از بهترین نژاد های موجود در بازار می باشد که همگی از نوع گرید A بوده و کارایی بسیار بالا و درصد رضایتمندی بالای مشتری را دارند.

آیا فروشگاه شامگاه سیستم پشتیبانی محصولات دارد؟

با توجه به اهمیت حمایت از مشتریان، فروشگاه شامگاه بخش پشتیبانی را برای ارائه خدمات بهتر و پاسخگویی سریع تر راه اندازی کرده است تا کاربران بتوانند ارتباط بهتری با همکاران ما برقرار کنند.

شرایط ارتباط با قسمت پشتیبانی:

۱- در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی داشته باشید می توانید نظرات خود را از قسمت تماس با ما بصورت مستقیم برای مدیریت ارسال نمایید

۲- در صورتی که در مورد محصولات سوالی داشته باشید می توانید همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب با شماره ۰۹۱۹۹۶۳۰۱۲۲ تماس بگیرید تا همکاران ما پاسخگوی سوالات شما باشند.

۳- در صورتی که نظر و یا تجربه ایی در مورد محصولات دارید، می توانید از قسمت نظرات که در انتهای هر مطلب قرار داده شده است، دیدگاه خود را ارسال کنید تا در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید

تضمین و ضمانت محصولات در سایت به چه صورت می باشد؟

کلیه محصولات توسط تیم کارشناسی مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تایید محصول به قسمت فروش ارسال می شود. چون تمامی مراحل محصولات توسط خود فروشگاه شامگاه انجام می شود و هیچ دخالت دیگری در پروسه محصولات وجود ندارد، ازاین رو فروشگاه سایت براحتی و با اطمینان کامل بیشتری برای محصولات خود ضمانت نامه کتبی ارسال می کند که در صورت عدم رضایت از کارکرد مهره ها، خریداران ما بتوانند محصول مورد نظر را تعویض و یا عودت داده و هزینه آن را پس بگیرند.

آیا محصولات موجود در سایت اصل هستند؟

تمامی محصولات بصورت مستقیم از شرکت های معتبر وارد می شود و توسط کارشناس فروشگاه شامگاه مورد تایید قرار می گیرد، از این رو هیچ شکی در اصالت محصولات هندی وجود ندارد و فروشگاه شامگاه جهت اطمینان خاطر بیشتر مشتریان خود ضمانت نامه کتبی ارسال می کند.

چرا قیمت های موجود در سایت شامگاه پایین تر از سایر فروشگاه ها است؟

فروشگاه شامگاه محصولات خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه از شرکت های هندی که در زمینه مهره مار فعالیت می کنند، خریداری می نماید. سعی و تلاش ما این است که مهره مار اصل را با قیمت واقعی آن بدست خریداران محترم برسانیم.

شرایط خرید محصولات از سایت شامگاه چگونه است؟

جهت خرید محصولات می توانید از ۲ روش زیر استفاده کنید.

روش اول: ثبت سفارش از طریق فرم های خرید که در انتهای هر پست قرار داده شده است. (در این روش بعد از ثبت سفارش همکاران ما برای تایید سفارش و گرفتن برخی مشخصات با شما تماس خواهند گرفت)

روش دوم: با شماره ۰۹۱۹۹۶۳۰۱۲۲ تماس بگیرید تا همکاران ما سفارش شما را بصورت تلفنی ثبت نمایند.

به حساب خود وارد شوید

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید